„Zrób sobie …” czyli zaczynamy serię tutoriali, specjalnie przygotowanych dla Was, lubiących szyć. Tutorial jest dla chcących, niezależnie od poziomu i talentu do igły i nitki. Liczy się wyobraźnia i przekonanie o tym, że się uda. Początkujący poradzą sobie, ponieważ nie potrzebna jest maszyna do szycia. Ci zaawansowani będą mogli utrudnić sobie zadanie w sposób jaki podpowie im doświadczenie.

Postanowiłyśmy zacząć od najprostszego, ale bardzo dekoracyjnego serduszka. Takie serduszka w Manufakturze produkujemy od zawsze, w różnych stylach i kolorach. Piękne jest w nich to, że można ze sobą połączyć różne fajne wzory i bawić się kolorami (zaawansowani mogą też dekorować koronką, koralikiem i innymi miłymi dodatkami). Nam podoba się też to, że można takie serduszka wieszać / umieszczać w przeróżnych miejscach (ogród, drzewo, krzak, okna, sufit, ściany, łazienka, kuchnia i co się komu podoba).
Więcej serduszek możecie znaleźć w naszym Manufakturowym Sklepie. Zapraszamy! Od jutra, czyli 14 lutego do niedzieli 16 lutego mamy specjalną ofertę i obniżamy ceny wszystkich serduszek. Sprawdź! Dla zamieszkałych w Krakowie istnieje opcja odbioru osobistego, a nie wysyłki (w tym celu prosimy o kontakt mailowy).
Pamiętajcie, żeby śledzić nas na Facebooku i zawsze wiedzieć co w trawie piszczy i co inspiruje!
 A tu link do tutorialu, publikujemy w formie „magazynu”, z nadzieją, że łatwiej i atrakcyjniej będzie Wam oglądać i szyć. W marcu fartuszek kuchenny. Zaglądajcie!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *