Kochani, zbliża się wiosna i ogarnia nas wielki zapał do robienia wszystkiego. Przybywa inspiracji i kolorów i chce się SZyć! Dziękujemy za lutowe odwiedziny na Kiermaszu w krakowskim M1, z każdym miesiącem jest Was więcej, a niektórzy wracają nas zobaczyć i to jest cudowne i … chce się SZyć!

Tych, którzy do Krakowa wpaść nie mogą zapraszamy do naszego sklepu online i na bloga oraz stronę na Facebooku, gdzie najczęściej publikujemy zdjęcia nowych produktów.
Co w marcu? Co nowego? Fartuszki, zapaski, łapki kuchenne, podstawki pod talerze i dużo pięknych wzorów i kolorów. Pomyślałyśmy, że zapaska (tak polska jak łowicki strój ludowy!) nie jest zbyt często używanym słowem, dlatego wskrzeszamy zapaskę, wywołując tym samym ludowego ducha w kuchni. Czym różni się od fartuszka? A tym, że nie jest wiązana na szyi, ale na pasie (jak zresztą jej nazwa wdzięcznie wskazuje). Fartuszki będą w naszej ofercie po kiermaszu, razem z tutorialem dla tych, co chcą, a nie mają maszyny do szycia. Wymyśliłyśmy ciekawy wzór fartuszka zrobiony ze starej koszuli… 🙂

Mamy też modne tej wiosny kropki, choć przyznajemy, że to produkty z wiosny 2013, wyprzedziliśmy trendy o rok, a ponieważ parę sztuk zostało, to dumnie je prezentujemy 🙂 Pamiętajcie, wszystko 100% recycled, bo Manufaktura jest bardzo ekologiczna i szyjemy ze skrawków, resztek i starych ubrań.

Od dziś „strój kuchenny” nabiera eleganckiego znaczenia. Wiosenna Elegancja Kuchenna.

Widzimy się w najbliższy weekend na Kiermaszu w krakowskim M1. Jak zawsze – małe upominki, porady i ploteczki „branżowe”. Chce się SZyć!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *