Kochani, letnie tygodnie mijają nam we wspaniałym nastroju nad maszyną do szycia. Latają skrawki materiałów, a nici się plączą jak nowe pomysły po naszej głowie każdego dnia. Szyj kolorowo i kreatywnie – powtarzamy jak mantrę.

Dziś post o nowych torbach, które możecie w pełnej okazałości obejrzeć na stronie naszego sklepu. Torby to bardzo wdzięczny wyrób, a poza tym, dwóch takich samych nie znajdziecie ani u nas, ani w żadnym innym zakątku ziemi. Bo szycie ręczne ma to do siebie, że każdy wyrób jest niepowtarzalny.
A zatem dla kogo? Dla Ciebie, dla studentów, dla dzieci, dla uczniów, dla mam, dla wesołych, dla kreatywnych i dla tych, którzy cenią własny styl.
Na jaką okazję? Głównie na codzień, do sklepu, na zajęcia, do szkoły, na popołudniowe lody, do parku na piknik oraz na prezent.
Nasze torby wykonane są bardzo solidnie, z dobrej jakości bawełny i płótna, można je prać w pralce jeśli się zabrudzą. Do wyboru są torby z aplikacją, z wesołym motywem, szyte na maszynie i wykonane na szydełku siateczki. Na zamówienia wykonujemy torby z Twoją aplikacją, z Twoim projektem, motywem, patchworkiem i tym co Ci się na torbie zamarzy. Najpierw jednak odwiedź stronę sklepu Manufaktury i zobacz czy Twoja wymarzona torba przypadkiem już tam na Ciebie nie czeka…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *