To niewątpliwie pora roku, kiedy mamy najwięcej pracy w Manufakturze, na grudzień zaczynamy się przygotowywać już we wrześniu. Najpierw są przemyślenia na temat co by tu zrobić na święta, żeby było oryginalnie i niepowtarzalnie. Następnie rozglądamy się za materiałami, czasem znajdziemy te „wymarzone”, a czasem ktoś podrzuci tzw. resztki (za które wszystkim darczyńcom dziękujemy). W listopadzie – do dzieła tak aby na grudzień mieć już pierwsze świąteczne „wypieki”.

 

15

 

 

W roku poprzednim bardzo się Wam spodobały nasze eko-bombki, drewniane i zdobione koronkami, więc w tym roku postanowiłyśmy je powtórzyć i wzbogacić o nowe kolory i wzory np. serduszko. Mamy też nowe ozdoby choinkowe, sprawdzające się na stroikach świątecznych, oknach, drzwiach i innych miejscach, które zapragniecie dekorować przed świętami.

 

 

manu(1)

 

 

Ozdoby robione są ręcznie na szydełku, zdobione koralikami i pasmanterią, dwóch takich samych ozdób nie znajdziecie i to największy ich urok. Wśród ozdób znajdziecie też koniki Manu, ptaszki, krążki z dzwoneczkami oraz wszystko co służy świątecznej atmosferze.

 

 

1

 

 

Pora przedstawić Kasiule, lalki, które tak roboczo nazwałyśmy i tak już zostało. Oto wersja świąteczna Kasiuli, w grudniu przybiera skrzydła i spełnia życzenia dobrych ludzi. Kasiula już niedługo w naszym sklepie online, jesli chcecie ją zamówić, najlepiej najpiszcie email na adres agnieszka.m@novamanufaktura.com
Uwaga! Kasiula ma aż 60 cm wzrostu!

 

 

kasiula

 

 

Również nowe torby mogą być oryginalnym prezentem świątecznym (nie tylko oryginalnym, ale i bardzo wytrzymałym). Dla dzieci polecamy szydełkowe zabawki, które mamy w ofercie cały rok. Zobaczcie więcej zdjęć poniżej. Zapraszamy do naszego sklepu online, który codziennie staramy się wzbogacać o nowe produkty, jak tylko nam starcza czasu. Jeśli nie znajdujecie w nim produktu, który widzieliście na zdjęciach w internecie, zawsze możecie napisac do nas e-mail i od razu się z Wami skontaktujemy. Piszcie na adres agnieszka.m@novamanufaktura.com

A na koniec niespodzianka – w grudniu darmowa wysyłka Pocztą Polską na terenie Polski. To taki nasz prezent świąteczny! 

 

 Wszystkich, którzy będą w Krakowie w dniach 6-14 grudnia, zapraszamy na Kiermasz Rzeczy Niepospolitych w krakowskim M1, gdzie co miesiąc, już od roku, pojawiamy się z nietuzinkową ofertą. To co widzicie na zdjęciach to tylko niewielka jej część. Zapraszamy Was na świąteczne ciasteczka i ploteczki i jak zwykle – świąteczny rabacik.

Do zobaczenia!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *