Witajcie kochani,
Wybaczcie nam tak rzadki kontakt z Wami na blogu, czas goni nieubłaganie, pracy przybywa, maszyna (do szycia) się kręci, a my w Manufakturze jak w kołowrotku (choć szczęśliwe!). Przy okazji, czy widzieliście już jak rozkwita Nowa Huta? I nie chodzi nam wyłącznie o wiosnę, ale o rozwój różnych oryginalnych przedsięwzięć, miejsc i pomysłów! Brawo! Dzielnica nam się robi powoli jeszcze ciekawsza ciągle odkrywając nowe atuty! Przy okazji wizyty w Nowej Hucie, oczywiście zapraszamy do naszej uroczej pracowni na Osiedlu Uroczym 1.
A co w maju mamy dla Was? Skoro szycie idzie Wam tak dobrze na naszych warsztatach, to proponujemy teraz naukę szycia zabawek oraz kosmetyczek i woreczków. Nie zapominajcie o Dniu Mamy i o Dniu Dziecka! Nieskromnie się tak pochwalić, ale nasze oryginalne zabawki, przypominające te „stare, ukochane, najukochańsze” zawsze cieszyły się Waszym uznaniem, zatem z wdzięcznością nauczymy Was jak je uszyć!
Ważne! Nie szkodzi, jeśli jesteś na bakier z maszyną do szycia! Początkujący mile widziani, podobnie jak Ci, którzy już coś uszyć potrafią. Przyjmujemy też zapisy od młodzieży (powyżej lat 14), gdyby szanowna młodzież miała ochotę uszyć coś dla swoich mam.
W maju terminarz wygląda następująco:
Środy 18:00 – 20:00 
szycie zabawek, kosmetyczek i woreczków – kurs dla umiejących szyć
Czwartki 18:00 – 20:00
szycie zabawek, kosmetyczek i woreczków – kurs dla początkujących
Koszt kursu: 49 zł za dwie godziny, materiały nie są wliczone w cenę.
Koszt materiałów:
– zabawki 14 zł
– kosmetyczki  i woreczki  18 zł
Dodatki typu guziki, koraliki, kolorowa pasmanteria do ozdabiania są wliczone w cenę kursu.
Zapisy przyjmujemy u nas w pracowni lub przez email agnieszka.m@novamanufaktura.com
Do zobaczenia niedługo! Pozdrawiamy!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *